Центр

Буддійський центр Дніпра виник як невелика група в 1995 році. Пізніше у центра з'явилася власна квартира, а з 2017 року — власний будинок.

У 2000 році Лама Оле Нідал вперше відвідав наше місто. Лама Оле є нашим коренним вчителем. Центр находиться під духовним керівництвом глави школи Карма Каг'ю, Його Святості Кармапи XVII Трінле Тхає Дордже.

У 2004 році разом з друзями з усього світу Лама Оле Нідал знову приїхав у Дніпро, щоб провести курс Махамудри. Ми зустрілись з вищими повчаннями Будди, що відкривають ідеальні якості ума.

Влітку 2009 року наш центр відвідав Його Святість Кармапа XVII Тхає Дордже, великий учитель лінії Карма Каг'ю. Кармапа провів зустріч з учнями з України і дав інтерв’ю місцевій телекомпанії.

У 2017 році був куплений новий будинок під буддійський центр на вулиці Юрія Савченка, 19-а. Навесні 2018 року ми переїхали сюди.

У буддійському центрі можна познайомитися як з теоретичною, так і з практичною частиною буддизму – медитацією. В центрі є бібліотека, регулярно проводяться лекції подорожующих вчителів. Наші центри є мирськими, у нас немає ченців. Регулярно проводиться загальна медитація на Кармапу XVI.

Для медитації не потрібен спеціальний одяг, коврик або особиста підготовка. Вхід в центр – безкоштовний.